Betonové jímky

Betonové jímky jsou velice levnou variantou oproti plastovým jímkám. Betonové se jen usadí do země. Plastové jímky se ještě musí ob betonovávat a tím vznikají více náklady spojené s realizací jímky.  Betonová jímka je levnější minimálně o 60%.

Betonové jímky nabízíme ve více variantách.

Jednokomorové, dvoukomorové a vícekomorové.

Jednokomorové jímky jsou jednoduché jímky.

Dvoukomorové jímky jsou osazeny přepážkou, dají se použít jako septik ze kterého může být přečištěná voda pomocí bakterií čerpána například jako voda na zalévání zahrady, stromů, keřů, atd.

Vícekomorové jímky se vyznačují vysokou variabilností, dají se skládat za sebou, vedle sebe nebo oboje. Vynikají absolutně vysokým objemovým množství. Dají se poskládat jímky až do stovek kubíků.

 

Proč betonové jímky od nás???

Vsadili jsme na kvalitu.

Námi prodávané betonové žumpy jsou vyrobeny z kvalitního betonu třídy C 25/30 s kapalnými příměsemi, plastifikátory, zajišťujícími vysokou vodě odolnost i při výskytu spodních vod. Betonové jímky jsou řádně odležené a vyzrálé po dobu minimálně 28 dní, což zaručuje, že beton jímek je řádně proschlý a dokáže odolávat tlakům spodních vod.

 

Betonové jímky dovezeme a osadíme

Betonovou žumpu přivezeme na kamionu, vybaveném hydraulickým ramenem s dlouhým dosahem.

Osazení betonové jímky

Bez použití polyuretanové pěny.

Osazení betonové jímky do předem připraveného výkopu trvá přibližně 1 hodinu. Spolehlivý a pevný spoj mezi betonovou nádrží, betonovou deskou a komínkem je zajištěn odolným flexi lepidlem, které časem nepopraská a zajistí dlouhotrvající vodě odolnost žumpy.